Grup Serban

Coordonator echipă evenimente cofetărie

Cerințe:

  • studii superioare în Stiinţa și Ingineria Alimentelor sau Management sau Economic sau Marketing sau Administrarea Afacerilor
  • competențe de Microsoft Office (Office, Word, Excel).

Principalele responsabilități:

  • transmiterea ofertelor către clienti;
  • programarea evenimentelor si gestionarea agendei cu gradul de ocupare;
  • participarea activă la evenimente de la faza de ofertare-semnare contract-finalizare eveniment;
  • comunicarea cu echipa producție cofetărie pentru realizarea comenzilor;
  • elaborarea și planificarea planului de coordonare-vânzare;
  • comunicarea cu departamentul de Vânzări si Marketing pentru stabilirea liniilor strategice de coordonare, promovare și vânzare a serviciilor și produselor de cofetărie
  • selectează oferte de colaborare/servicii conexe si urmărește respectarea termenelor;
  • urmărirea calendarului evenimentelor;
  • ajută echipa de cofetărie la aranjarea candy barurilor;
  • ține inventarul accesoriilor de candy bar și tort de evenimente;
  • este updatat trendului de consum de pe piața de cofetărie
  • vine cu idei noi pentru producția de produse noi
  • preluarea solicitările și formularea răspunsului; tine legătura cu clientul
  • participarea activă la problemele legate de proiectele noi indicate de superiorul ierahic in vederea derularii si finalizarii acestora;

Experienţă pe o pozitie similară consituie un avantaj dar nu este obligatorie.
Candidatul ideal: comunicativ, spirit de echipă, proactiv, responsabil, energic, simț artistic și pasionat de frumos, eficient, cu disponibilitate de a învăța, cu capacitate de analiză, sinteză și stabilire a priorităților; cu abilități excelente de organizare, comunicare, sistematizare si cu atenție la detaliu; puctual.

Locaţia: Onești, jud. Bacău

Oferim:
• pachet salarial atractiv corelat cu experienţă și realizari profesionale (salariu fix+bonus de performanță);
• posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;
• contract pe perioadă nedeterminată;
• oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă.

Așteptăm cv-ul dumneavoastră la adresa de email: hr@grup-serban.ro