Grup Serban

Supervizor fermă agricolă – cod MT/AGR

Descrierea job-ului

Supervizorul gestionează eficient activitățile specifice productive ale unei ferme agricole cultură mare, în conformitate cu instructiunile primite de la șeful de fermă și de la inginerii agronomi care stabilesc tehnologiile aplicabile. Răspunde de eficiență utilizării utilajelor de producție, de coordonarea personalului direct productiv, de coordonarea mentenanței utilajelor agricole care se efectuează în cadrul fermei.

Responsabilități principale:
– stabilește activitățile zilnice ale personalului direct productiv în conformitate cu programul primit de la management;
– coordonează personalul direct productiv în activitatea zilnică;
– coordonează reparatiile utilajelor care se efectueaza in cadrul fermei agricole;
– controlează modul în care se implementează programul zilnic;
– întocmește raportările de producție și de reparație cerute de șeful de fermă.

Candidatul ideal are următoarele studii, experiență, competente și abilități:
– Absolvent studii medii, preferabil mecanică agricolă sau agricultură;
– Experiență ca mecanizator agricol utilaje de mare productivitate minim 3 ani;
– Experiență în repararea utilajelor agricole de mare productivitate minim 3 ani;
– Capacitate de a lucra eficient sub presiune, proactivitate, adaptabilitate și flexibilitate, responsabilitate;
– Abilități de identificare și rezolvare a problemelor;
– Spirit de echipă și abilitate de mediere a conflictelor;
– Excelent organizatror, competente de management al timpului, gândire analitică gândire critică;

Locaţia: Fermele agricole Grup Șerban Holding din județele Bacău și Vaslui.

Oferim:
• salariu motivant, bonusuri de performanță;
• posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;
• contract pe perioadă nedeterminată.

Așteptăm cv-ul dumneavoastră la adresa de email: hr@grup-serban.ro