Grup Serban

Coordonator intreținere flotă auto și utilaje agricole

Responsabilități:

• Gestionează documentele autovehiculelor din parcul auto
• Gestionează inspecțiile, verificare ITP, RCA, roviniete, asigurări auto
• Coordonează mentenanța flotei
• Coordonează achizițiile specifice flotei auto
• Programarea și urmărirea realizării reviziilor
• Verificarea generală lunara a stării mașinilor
• Menținerea relațiilor cu atelierele de service auto pentru efectuarea reparațiilor necesare
• Alte activități ce decurg din fișa postului.

Profilul candidatului:

• Educație: studii medii , constituie avantaj studiile superioare
• Experiență: experiența pe un post similar de minim 2 ani
• Cunostințe legislație rutieră și reglementări în domeniul auto
• Cunostințe operare PC: Microsoft Office (word, excell, power point, outlook)
• Permis de conducere categoria B
• Seriozitate, punctualitate
• Experiență în operare sisteme de monitorizare prin GPS reprezintă un avantaj
• Persoană organizată și proactivă
• Atenție la detalii; atenţie distributivă
• Capacitate de planificare şi prioritizare

Locație de lucru: Căiuți, jud. Bacău

Oferim:

• pachet salarial atractiv corelat cu experienţă și realizări profesionale (salariu fix+bonus de performanță);
• contract pe perioadă nedeterminată.